МЕДІАШКОЛА

Медіашкола для маленьких абонентів ЕВЕРЕСТ™
Медіашкола для маленьких абонентів ЕВЕРЕСТ™

Обмінюйте бонуси на безкоштовне заняття у медіашколі за авторською методикою.

дізнатися більше 

НОВИНИ

Новий розіграш призів!

Не пропустіть шанс виграти нові ще крутіші подарунки вже у червні.

дізнатися більше 

Партнери

Провайдер домашнього Інтернету і кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ цінує ваш вибір і прагне додати до вашого життя яскравих барв і приємних вражень. Саме з цією метою розроблено унікальну програму лояльності, щоб постійні абоненти не лише насолоджувалися якісними послугами, а й отримували нагороду за регулярне користування швидкісним Інтернетом і кабельним телебаченням. Абоненти ЕВЕРЕСТ™ завжди отримують більше!

Картка EVERCARD

Подобається витрачати гроші з розумом і заощаджувати на покупках?

Більше не доведеться шукати промокоди на знижки або чекати на акції у магазинах та супермаркетах, щоб заощадити. Достатньо бути постійним користувачем послуг домашнього Інтернету і кабельного телебачення та активувати електронну дисконтну картку EVERCARD з унікальним штрих-кодом або номером у .

Пред'являйте електронну картку EVERCARD у магазинах та закладах міста, що є партнерами програми лояльності «Клуб «Еверест Хмельницький», і отримуйте вигідні знижки на товари і послуги. Зі знижкою 3-32% можна купувати продукти, ліки, одяг і взуття, дитячі товари та багато іншого. Або ж менше сплачувати за послуги медичних центрів, спортивних, розважальних і освітніх закладів.

До програми лояльності постійно долучаються нові партнери, з'являються цікаві пропозиції, тому частіше заходьте до «Клубу «Еверест Хмельницький», щоб завжди бути в курсі знижок та вигідних оферт.

Сертифікати за бонуси

Вигоди забагато не буває!

За регулярне користування послугами домашнього Інтернету і кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ абоненти отримують бонуси, які можна обміняти на знижки на покупки і послуги, приємні сюрпризи, подарунки. Витрачайте бонуси з максимальною вигодою, обмінюючи їх у Магазині на:

  • участь у розіграшах цінних призів
  • сертифікати на знижку на замовлення їжі з кафе та ресторанів
  • сертифікати на знижки на купівлю різноманітних товарів, продуктів, ліків
  • сертифікати на безкоштовні квитки на концерти, шоу та вистави, у дитячі ігрові кімнати
  • сертифікати на знижки на подорожі, відпочинок і розваги, заняття спортом
  • сертифікати на знижки на медичні послуги і товари

Бути абонентом ЕВЕРЕСТ™ зручно, вигідно і приємно!