Зворотний зв'язок

Безкоштовне заняття від акторської школи «Пармезан»

Безкоштовне заняття від акторської школи «Пармезан»

Безкоштовне заняття від акторської школи «Пармезан»

20
50
бонусів
у наявності:
10
• Сертифікат дає право отримати безкоштовне заняття від акторської школи «Пармезан».

Ваша дитина мріє про кар'єру актора чи просто хоче спробувати виступити на сцені? Акторська школа «Пармезан» запрошує на заняття з професійними акторами, що допоможуть дитині розкрити талант, стати впевненішими та подолати страх.
Обміняйте бонуси на сертифікат на безкоштовне заняття від акторської школи «Пармезан».

Придбаний сертифікат буде надіслано на електронну пошту, вказану під час реєстрації. Сертифікат, замовлений у Viber-боті, можна завантажити на смартфон за наданим посиланням. Сертифікат може бути використаний один раз впродовж місяця з дня отримання.

Не забудьте попередити адміністратора про наявність сертифіката на знижку.

Акторська школа «Пармезан»

Після занять в акторській школі «Пармезан» учні отримують впевненість, заряджаються енергією і починають розуміти, що здатні на більше, аніж собі уявляли. Це особлива територія, де панують довіра, відкритість, позитив і радість. Діти відкриваються світу та розкривають свої таланти, пробують себе у цікавих професіях і стають впевненішими.

В акторській школі проходять заняття з:
• акторської майстерності
• сценічної мови
• сценічної пластики

Професійні викладачі запрошують на заняття дітей від 4 років, адже мають власні методики викладання та заохочення до навчання для учнів різного віку. Вони навчають дітей перевтілюватися та приміряти різні образи, але не втрачати при цьому себе, керувати емоціями. Спілкування у дружному колективі однодумців сприятиме розвитку комунікативних навиків, допоможе стати впевненішими й відкритішими.

Учні школи беруть участь у постановках вистав, у фестивалях. Тож окрім теоретичних занять діти мають змогу спробувати себе на сцені та відчути справжню підтримку глядачів.
Щодня 16:00 – 20:00
вул.Подільська, 93/1
(098) 660-70-16

Instagram