Зворотний зв'язок

Знижка 1000 грн на замовлення від 3000 грн від ТМ Pantera

Знижка 1000 грн на замовлення від 3000 грн від ТМ Pantera

Знижка 1000 грн на замовлення від 3000 грн від ТМ Pantera

55
180
бонусів
у наявності:
5
• Сертифікат дає право отримати знижку 1000 грн на замовлення від 3000 грн від ТМ Pantera

Облаштуйте свою оселю на свій смак та зробіть її максимально затишною з якісними меблями ТМ Pantera. Меблеві вироби, виконані професійними майстрами за індивідуальним замовленням, відповідають вимогам безпеки й сучасним трендам.
Обміняйте бонуси на сертифікат на знижку 1000 грн на замовлення від ТМ Pantera.

Придбаний сертифікат буде надіслано на електронну пошту, вказану під час реєстрації. Сертифікат, замовлений у Viber-боті, можна завантажити на смартфон за наданим посиланням. Сертифікат може бути використаний один раз впродовж місяця з дня отримання.

Не забудьте попередити менеджера про наявність сертифіката.

Меблі на замовлення ТМ Pantera

Красиві та функціональні меблі здатні ефектно змінити інтер'єр: візуально збільшити або зменшити кімнату, зонувати приміщення, додати оригінальності. Не завжди вдається підібрати у магазинах необхідні меблі з готових стандартних комплектів, які задовольнять вподобання, підійдуть до оформлення дизайнерського проекту та відповідатимуть всім вимогам безпеки та якості. Найкращий вихід — придбати меблі, виготовлені за індивідуальним замовленням, де будуть враховані всі побажання клієнта, особливості планування приміщення та дизайнерські ідеї.

Виготовлення стильних і якісних меблів за індивідуальним замовленням пропонує компанія ТМ Pantera, яка працює на ринку з 2009 року. Значний досвід роботи дозволяє гарантувати клієнтам відмінну якість та довговічність корпусних меблів.

У ТМ Pantera ви можете замовити виготовлення за індивідуальним проектом:
• кухонь
• шаф-купе
• гардеробних кімнат
• ліжок

Спеціалісти допоможуть обрати матеріали та колір корпусів, фасадів, тип ящиків і фурнітури, декоративні елементи. Попередньо спеціаліст створить 3D проект майбутніх меблів і за потреби внесе корективи.

Всі зразки розробляються та виготовляються із врахуванням сучасних трендів і стандартів якості. Майстри використовують безпечні екологічні й довговічні матеріали та сучасне спеціалізоване обладнання. Кожен етап виробництва прискіпливо контролюється, тому клієнти компанії отримують ексклюзивні надійні меблі.
Пн–Пт: 10:00 – 18:00
Сб: 10:00 – 15:00
Нд: за домовленістю
вул. Свободи, 1а
38 (098) 748-83-83
38 (098) 748-84-84
38 (098) 748-86-86

Сайт: pantera.ua
Instagram
Facebook