Зворотний зв'язок

Знижка 50 % на масаж від оздоровчого закладу «Банк здоров'я»

Знижка 50 % на масаж від оздоровчого закладу «Банк здоров'я»

Знижка 50 % на масаж від оздоровчого закладу «Банк здоров'я»

25
50
бонусів
у наявності:
49
• Сертифікат дає право отримати знижку 50 % на масаж

Лікувальна, профілактична та релаксуюча дія масажу перевірена й підтверджена тисячоліттями. Правильно підібраний вид масажу відповідно до показів, досвід і вправні руки спеціаліста дозволять нормалізувати роботу систем та органів, пришвидшити одужання хворих, зняти стрес і напругу, поліпшити діяльність нервової системи, відновити фізичні сили.
Обміняйте бонуси на сертифікат на знижку 50 % на масаж від оздоровчого закладу «Банк здоров'я».

Придбаний сертифікат буде надіслано на електронну пошту, вказану під час реєстрації. Сертифікат, замовлений у Viber-боті, можна завантажити на смартфон за вказаним посиланням. Сертифікат на знижку є одноразовим та може бути використаний впродовж місяця з дня отримання.

Щоб скористатися знижкою, необхідно попередньо записатися на масаж та повідомити адміністратору про наявність сертифіката.

Оздоровчий заклад «Банк здоров'я»

Багатопрофільний оздоровчий заклад «Банк здоров'я» запрошує всіх, хто слідкує за здоров'ям і красою, прагне чудово почуватися та привабливо виглядати.

У закладі вам запропонують:
• послуги косметолога
• різноманітні техніки масажу
• допомогу психолога
• заняття з реабілітологом
• комплекс занять для профілактики захворювань хребта
• товари для здоров'я

Масаж — один із найдавніших методів оздоровлення людини. Правильно виконаний масаж нормалізує роботу внутрішніх органів і систем, допомагає відновити ресурс, чинить релаксуючу дію, заспокоює і поліпшує діяльність нервової системи. Основні напрямки роботи закладу «Банк здоров'я» — виконання різних технік масажу та профілактика захворювань хребта, релакс-процедури для профілактики неврологічних захворювань.

У центрі можна пройти програму групової та індивідуальної психологічної реабілітації з кваліфікованими спеціалістами, й отримати допомогу у вирішенні психологічних проблем, соціальній адаптації, подоланні складних психологічних ситуацій.
Пн–Сб: 08:00–21:00
Нд – вихідний
вул. Марії Трембовецької, 40
(063) 416-90-45

Instagram