Зворотний зв'язок

Знижка 50 % на соляну кімнату від SALINA HOL

Знижка 50 % на соляну кімнату від SALINA HOL

Знижка 50 % на соляну кімнату від SALINA HOL

20
50
бонусів
у наявності:
10
• Сертифікат дає право отримати знижку 50 % на соляну кімнату від SALINA HOL

Соляна кімната — це унікальне місце, де ви можете насолоджуватися природним лікувальним ефектом солі, що має багато переваг для організму.
Обміняйте бонуси на сертифікат на 50 % на соляну кімнату від SALINA HOL.

Придбаний сертифікат буде надіслано на електронну пошту, вказану під час реєстрації. Сертифікат, замовлений у Viber-боті, можна завантажити на смартфон за вказаним посиланням. Сертифікат на знижку є одноразовим та може бути використаний впродовж місяця з дня отримання.

Не забудьте попередити адміністратора про наявність сертифіката.

SALINA HOL (соляна кімната)

Соляна кімната — надзвичайно корисний спосіб забезпечити здоров'я та релаксацію для організму. Про цілющу особливість солі відомо давно: вона має природні антибактеріальні властивості, що сприяють очищенню дихальних шляхів та запобіганню захворювань, зменшуючи ризик від дихальних інфекцій. Мікрочастинки солі, які розсіюються в повітрі соляної кімнати, мають протизапальну дію, що сприяє полегшенню симптомів алергій, астми та хронічного бронхіту. Перебування у соляній кімнаті SALINA HOL — природний і безпечний метод лікування, який може бути використаний як доповнення до основної медичної терапії. Відвідування соляної кімнати сприяє загальному розслабленню, зменшенню стресу та поліпшенню сну, допомагаючи відновити енергію.

У SALINA HOL відвідувачам пропонують:
• сеанси галотерапії
• масаж в соляній кімнаті (дитячий і дорослий)
• стретчинг/пілатес в соляному залі
• дитячу гімнастику в соляному залі

Соляна кімната SALINA HOL — чудовий вибір для всієї родини. Адже вона дає можливість поліпшити здоров'я, зняти стрес, покращити фізичну форму чи забезпечити дітям активне та корисне дозвілля.
Пн–Пт: 09:00–19:00
Сб–Нд: — за попереднім записом
вул, Проспект миру, 73/2
(097) 635-68-35

Сайт: www.salinahol.com
Instagram