Зворотний зв'язок

Знижка 250 грн на абонемент для дітей до 8 років від тенісного клубу «Альтаїр»

Знижка 250 грн на абонемент для дітей до 8 років від тенісного клубу «Альтаїр»

Знижка 250 грн на абонемент для дітей до 8 років від тенісного клубу «Альтаїр»

100
200
бонусів
у наявності:
10
• Сертифікат дає право отримати знижку 250 грн на абонемент для дітей до 8 років від тенісного клубу «Альтаїр»

Тенісний клуб «Альтаїр» ставить перед собою завдання не тільки навчати своїх учнів грати в теніс, але й допомагати їм розвивати вміння перемагати. Приєднуйтесь до команди, щоб навчитися вправно володіти ракеткою і почуватися впевнено на тенісному корті.
Обміняйте бонуси на сертифікат на знижку 250 грн на абонемент для дітей до 8 років від тенісного клубу «Альтаїр».

Придбаний сертифікат буде надіслано на електронну пошту, вказану під час реєстрації. Сертифікат, замовлений у Viber-боті, можна завантажити на смартфон за вказаним посиланням. Сертифікат на знижку є одноразовим та може бути використаний впродовж місяця з дня отримання.

Не забудьте попередити адміністратора про наявність сертифіката.

Тенісний клуб «Альтаїр»

Тенісний клуб «Альтаїр» — це сучасний спортивний заклад, де діти віком від 3–10-х років і дорослі можуть навчитися грати в теніс та здобути перші перемоги. Професійні тренери з багаторічним досвідом займаються з усіма учнями, незалежно від рівня підготовки. Вони допомагають новачкам освоїти основи тенісу та розвивати необхідні навички, а вже досвідченим гравцям допомагають удосконалювати техніку та стратегію гри. Тренери створюють дружню і мотивуючу атмосферу, що сприяє кращому сприйняттю навчання та прогресу учнів.

У тенісному клубі «Альтаїр» вам запропонують:
• групові заняття
• індивідуальні заняття
• оренду корту та тенісного спорядження

Корти обладнані всіма необхідними зручностями та відповідають стандартам. Можливість оренди тенісного спорядження дозволяє гравцям займатися тенісом, якщо вони ще не мають власного екіпірування. Орендуючи корт, ви можете займатися спортом у зручний час, організовувати змагання з друзями.

Учні клубу беруть участь у турнірах та змаганнях, де мають можливість продемонструвати свої досягнення та здобути цінний досвід гри. На внутрішніх клубних змаганнях кожен може перевірити свої сили та змагатися з рівними суперниками.
Пн–Пт: 10:00 – 19:00
Сб: 10:00 – 18.00
Нд – вихідний
вул. Чорновола, 88/2 Д (Спортивний комплекс «Епіцентр»)
(068) 414-15-53

Instagram