Зворотний зв'язок

Знижка 50 % на пробне заняття курсу «We Do» від «ROBOCLUB Винахідник»

Знижка 50 % на пробне заняття курсу «We Do» від «ROBOCLUB Винахідник»

Знижка 50 % на пробне заняття курсу «We Do» від «ROBOCLUB Винахідник»

50
110
бонусів
у наявності:
5
• Сертифікат дає право отримати знижку 50 % на пробне заняття курсу «We Do» від «ROBOCLUB Винахідник»

На заняттях діти вчаться усувати поломки та ремонтувати роботів, шукають способи поліпшити їх та зробити «розумнішими», отримують корисні знання, як поводитися у Всесвітній мережі.
Обміняйте бонуси на сертифікат на знижку 50 % на пробне заняття курсу «We Do» від «ROBOCLUB Винахідник».

Придбаний сертифікат буде надіслано на електронну пошту, вказану під час реєстрації. Сертифікат, замовлений у Viber-боті, можна завантажити на смартфон за вказаним посиланням. Сертифікат на знижку є одноразовим та може бути використаний впродовж місяця з дня отримання.

Не забудьте попередньо записатися на заняття та попередити адміністратора про наявність сертифіката.

«ROBOCLUB Винахідник»

Ідея клубу «ROBOCLUB Винахідник» — навчити дітей від 4 до 15 років робототехніці. На цікавих та захопливих заняттях учні отримують знання з предметів природничо-наукового циклу, вчаться ставити грамотні запитання і робити правильні висновки про навколишній світ. Конструювання роботів розвиває креативність, критичне мислення, вчить виконувати комплексні завдання, шукати оптимальні шляхи розв'язання проблем.

Зацікавлення у дитячому віці складанням роботів з LEGO може стати гарним стартом для вибору майбутньої професії, пов'язаної з ІТ.
Для дітей у клубі створено кілька цікавих курсів:
• «Тепер я знаю» (4–5 років) — учні зрозуміють, як працюють роботи, дізнаються, як створити власного робота
• «We Do» (6–9 років) — на заняттях діти складають тематичні моделі роботів з LEGO, отримують корисні для свого віку знання щодо безпечного користування інтернетом, фізичних явищ
• «Spike» (8–11 років) — курс з основ будування і програмування роботів на базі наборів Spike Prime від простих завдань для новачків до складних для досвідчених учнів
• «EV-3» (10+ років) — курс з 72 роботів навчить дітей коректно проєктувати стійкі та міцні конструкції у робототехніці, дасть знання з основ процесу алгоритмізації, навчить писати власні програми для створених моделей роботів

У групах працює невелика кількість дітей. Досвідчені викладачі цікаво презентують теми занять з прикладами машин та механізмів з життя, допомагають учням зрозуміти процеси, застосовувати у створенні роботів знання і дані з реального світу. На кожному занятті діти власноруч створюють різноманітні моделі роботів, самостійно програмують їх.

Технічний клуб «ROBOCLUB Винахідник» дає дітям унікальну можливість отримувати знання з робототехніки в ігровій формі та готує до здобуття технічної освіти в майбутньому.
Пн–Пт: 10:00 - 18.00 (але заняття можуть проводитись і пізніше)
Сб, Нд — вихідні
вул. Проскурівського підпілля, 63 (ТЦ «Атріум», 3 поверх)
(067) 382-55-00
(067) 293-80-92 (вайбер)

Facebook
Instagram