Зворотний зв'язок

МЕДІАШКОЛА ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ АБОНЕНТІВ ЕВЕРЕСТ™

Унікальна пропозиція для постійних абонентів домашнього Інтернету і кабельного телебачення, які долучилися до спільноти учасників «Клубу «Еверест». Отримайте безкоштовне заняття у медіашколі досвідченої тележурналістки в обмін на накопичені на рахунку бонуси.

ЩО ТАКЕ МЕДІАШКОЛА

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина отримала свій перший досвід у тележурналістиці, навчилася впевнено і без хвилювання говорити на камеру, побачила телебачення за лаштунками, тоді медіашкола тележурналістки Юлії Андріянової саме для вас.
Медіашкола за авторською методикою — не про звичні нудні уроки за шкільною партою. На цікаві творчі заняття діти завжди поспішають із радістю.

КЛУБ ЕВЕРЕСТ. Картка EVERCARD

ЯК ПРАЦЮЄ МЕДІАШКОЛА

Заняття проходять у двох вікових групах:

  • молодша (3-6 років)
  • середня (7-11 років)

З дітьми займаються три фахівці:.

  • майстриня навчить власноруч створювати вироби, щоб розвинути уяву, творчість, креативність та тренувати мілку моторику,
  • оператор розповість, як працювати з професійною технікою і не боятись відеокамери,
  • телеведуча пояснить, як поводитися перед камерою, що сказати в кадрі, як побороти хвилювання, бути відкритим, розкутим і переконливим.

Що таке медіашкола?

ЩО ВИВЧАЮТЬ У МЕДІАШКОЛІ

Маленькі абоненти інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™ зможуть дізнатися, як працює телебачення і хто створює цікаві телепрограми, отримати перший досвід роботи перед камерою та навіть навчитися самостійно знімати й монтувати перші сюжети. Завдяки навчанню у медіашколі діти покращать мовлення, зможуть правильно будувати речення, відповідно до свого віку аналізувати побачене, вільно й розкуто почуватися в кадрі. Відвідувачі медіашколи знайдуть нових друзів, навчаться працювати в команді та взаємодіяти один з одним.

На творчих майстер-класах діти створюють м'які іграшки, малюють на воді, навчаються миловарінню тощо. А потім діляться враженнями від заняття і розповідають про свою роботу перед камерою. Такі заняття допомагають їм бути терплячими, наполегливими, цілеспрямованими, творчими й кмітливими.:

Записатися — 50 бонусів

Медіашкола: Створюємо кулон (1 група)

Медіашкола: декоративний гарбуз (1 група)

Медіашкола: майструємо іграшку "Скандинавський гном" (1 група)

Медіашкола: майструємо іграшку "Скандинавський гном" (2 група)

Медіашкола: майструємо іграшку "Скандинавський гном" (3 група)

Медіашкола: створюємо хатинку-оберіг (1 група)