Зворотний зв'язок

Мовна школа Team America

Мовна школа Team America

Знижка: 15% окрім ЗНО та міжнародних екзаменів

Про важливість вивчення англійської, німецької, польської або іншої іноземної мови навряд чи хтось стане сперечатися. Вільне володіння мовою відкриває великі можливості для дітей і дорослих. Продовжити навчання у провідних навчальних закладах світу, стажуватися та вдосконалювати професійні навички, працювати на омріяній роботі у далекій країні чи просто багато подорожувати й впевнено спілкуватися з місцевими — знання іноземної мови скасовує обмеження для реалізації планів.

Мовна школа TEAM AMERICA запрошує на навчання всіх бажаючих незалежно від віку та рівня володіння мовою. Напрямки роботи школи:
• заняття для дітей, підлітків та дорослих
• інтенсивний курс для виїзду за кордон
• підготовка до ЗНО, IELTS, TOEFL, DAF, GOETHE
• IT англійська
• англійська для малечі від 3,5 років

Заняття проходять у групах від 4 до 10 учнів, індивідуально або онлайн.
Успіх вивчення мови залежить не лише від вмотивованості та здібностей учня, але й від кваліфікації та педагогічних навичок викладачів.

У мовній школі працюють професійні та дружелюбні викладачі, які використовують ефективну методику вивчення іноземної мови The Communicative Approach. Підхід дозволяє розвинути навички говоріння, читання, сприйняття на слух і письма. Поєднання різних форм навчання полегшує вивчення мови та допомагає досягти максимально ефективного результату.
Подолайте мовний бар'єр — запишіться на заняття у мовну школу TEAM AMERICA!

Пн-Пт 10:00 - 20:30
Сб 10:00 - 16:00

вул. Соборна, 73 (центр міста, біля площі Незалежності)
(067) 384-64-33

Instagram