Зворотний зв'язок

Офтальмологічний центр «Ваш зір»

Офтальмологічний центр «Ваш зір»

Знижка: 15%

У спеціалізованому медичному закладі «Ваш зір» мешканці та гості Хмельницького можуть перевірити гостроту зору та пройти необхідне лікування найскладніших захворювань ока. Кваліфікація спеціалістів офтальмологічного центру дозволяє пропонувати пацієнтам:
• консультації офтальмологів
• діагностику зору у дітей і дорослих
• лікування захворювань очей
• мікрохірургічне лікування
• корекцію зору

Діагностичні обстеження в офтальмологічному центрі виконуються з використанням безконтактного комп'ютерного, лазерного, ультразвукового обладнання, що забезпечує високу інформативність і безпеку для пацієнта. За потреби проводяться додаткові спеціалізовані дослідження очей. Загалом щороку у центрі виконується понад 100 тисяч обстежень.

Для безболісного й швидкого лікування катаракти, глаукоми, вікової далекозорості та інших захворювань очей офтальмологи використовують передові нетравматичні методи. Кваліфікація лікарів та унікальне для регіону обладнання дозволяють виконувати хірургічні операції на сітківці та склистому тілі, лазерне лікування захворювань сітківки.

Лікарі офтальмологічного центру «Ваш зір» працюють і з дітьми. Діагностика та ефективне лікування короткозорості, далекозорості, косоокості у найменших пацієнтів тощо проводяться на спеціалізованому обладнанні.

Крім того, у центрі «Ваш зір» можна придбати оправи, лінзи, аксесуари та супутні товари.

Ліцензія: АВ 526530 від 25.02.2010 р. №4"

вул.Кам'янецька, 60
Пн – Пт: 9:00 – 18:00
Сб – Нд: вихідні

вул.Панаса Мирного, 18б
Пн – Пт: 10:00 – 19:00
Сб: 10:00 – 15:00

вул.Кам'янецька, 60
(097) 258-33-98

Оптика Окуліст | Озерна
вул.Панаса Мирного, 18б
(067) 380-29-69

Сайт: www.vashzir.com
Instagram
Facebook