Зворотний зв'язок

Фітнес-центр FitCurves

Фітнес-центр FitCurves

Знижка: 30 % окрім товарів

FitCurves — це мережа з понад 12 000 фітнес-клубів, що працює у 86 країнах світу. Послугами закладів регулярно користуються понад 10 мільйонів жінок, які дбають про свою красу та здоров'я.

Компанія заснована у 1992 році в США. За роки роботи спеціалісти FitCurves розробили унікальну фітнес-програму, яку високо оцінили в лабораторії дослідження спорту й фізичних вправ при американському Університеті Бейлора. Успіх став можливим завдяки поєднанню системи кругових тренувань, програми управління вагою і тренажерів, що були розроблені спеціально для ефективних, безпечних результативних занять.

З 2008 року мережа FitCurves почала розвиватись в Україні, зокрема, й у Хмельницькому. Відвідувачки клубу — це жінки та дівчата різного віку, для яких важливо жити в гармонії зі своїм тілом та оточуючими. Тут вони можуть пізнати себе й досягнути бажаних результатів у догляді за своєю фігурою, а саме:
• позбутися зайвої ваги
• наростити м'язову масу
• покращити метаболізм і самопочуття
• підвищити аеробну продуктивність організму
• поліпшити рухливість суглобів
• відкоригувати поставу тощо

Завдяки супроводу тренерів і щомісячній діагностиці відвідувачки клубу можуть постійно стежити за своїми успіхами.
У FitCurves кожній клієнтці допомагають стати енергійною, сильною, набути впевненості в собі, виробити усвідомлену звичку тренуватися, правильно харчуватися і розкривати особистий потенціал.

FitCurves — це спільнота здорових і щасливих жінок!

Пн–Пт: 08:00–20:00, перерва: 13:00–15:00
Сб: 09:00–13:00, без перерви
Нд: вихідний

вул. Січових стрільців 2/2, ЖК «Агора»
(068) 525 68 38

Facebook
Instagram