Зворотний зв'язок

Меблі на замовлення ТМ Pantera

Меблі на замовлення ТМ Pantera

Знижка: 13% окрім столів та ліжок

Красиві та функціональні меблі здатні ефектно змінити інтер'єр: візуально збільшити або зменшити кімнату, зонувати приміщення, додати оригінальності. Не завжди вдається підібрати у магазинах необхідні меблі з готових стандартних комплектів, які задовольнять вподобання, підійдуть до оформлення дизайнерського проекту та відповідатимуть всім вимогам безпеки та якості. Найкращий вихід — придбати меблі, виготовлені за індивідуальним замовленням, де будуть враховані всі побажання клієнта, особливості планування приміщення та дизайнерські ідеї.

Виготовлення стильних і якісних меблів за індивідуальним замовленням пропонує компанія ТМ Pantera, яка працює на ринку з 2009 року. Значний досвід роботи дозволяє гарантувати клієнтам відмінну якість та довговічність корпусних меблів.

У ТМ Pantera ви можете замовити виготовлення за індивідуальним проектом:
• кухонь
• шаф-купе
• гардеробних кімнат
• ліжок

Спеціалісти допоможуть обрати матеріали та колір корпусів, фасадів, тип ящиків і фурнітури, декоративні елементи. Попередньо спеціаліст створить 3D проект майбутніх меблів і за потреби внесе корективи.

Всі зразки розробляються та виготовляються із врахуванням сучасних трендів і стандартів якості. Майстри використовують безпечні екологічні й довговічні матеріали та сучасне спеціалізоване обладнання. Кожен етап виробництва прискіпливо контролюється, тому клієнти компанії отримують ексклюзивні надійні меблі.

Пн–Пт: 10:00 – 18:00
Сб: 10:00 – 15:00
Нд: за домовленістю

вул. Свободи, 1а
38 (098) 748-83-83
38 (098) 748-84-84
38 (098) 748-86-86

Сайт: pantera.ua
Instagram
Facebook